כך תבטיחו לעצמכם שיפוץ יסודי ונכון

בעלי דירות רבים מכירים את הרגע הזה, שבו הם מזמינים הביתה קבלן שיפוצים שיוכל לבחון את השטח ולהציע להם הצעה לשינוי ולליטוש מראה הדירה. הם רוצים להחליף את הריצוף במטבח, להכניס פרקט לחדר הילדים, להציב נישות גבס בסלון ובהזדמנות הזו אפשר גם לרענן את חדר העבודה או את האמבטיה. אלא שבזמן שאתם מטפלים בחלק הפנימי של הבית, זה שאתם זוכים לראות במו עיניכם, אתם עשויים לשכוח עוד פרט חשוב. כל הטוב הזה הוא חשוב, ללא ספק. מצד שני, האם תמשיכו ליהנות ממנו גם בחורף, עם הגשם הראשון ועם הנזילות שיתגלו ברחבי הבית או עם השלוליות שיווצרו ויהוו לא רק מפגע אסתטי, אלא גם סכנה בריאותית לנוכחים?

איטום גגות ושיפוץ הדירה

במילים אחרות, הגיע הזמן שתרימו את המבט מעלה. כשאתם מחפשים קבלן שיפוצים בתל אביב שיהפוך את הדירה המתוקה שלכם לבונבוניירה של ממש, אל תשכחו לדאוג גם למה שאתם אולי לא רואים ברגע הזה ממש. איטום גגות הוא אחד הצעדים החשובים ביותר, ומומלץ שתוודאו שהגג שלכם אכן מוכן לחורף. אם אתם מתכוונים לשפץ את הבית סביר להניח שזוהי תוצאה של שנים רבות שבהן לא החלפתם ריצוף או קרמיקה באמבטיה. בזמן הזה לא רק המקלחון שלכם החל לאבד מאיכותו, אלא גם הגג. הבעיה היא שגג שאינו אטום כהלכה יסב נזק חמור בהמשך, ולמעשה הוא עשוי לפגוע בעבודות השיפוץ בהן אתם משקיעים כעת.

דגשים לקראת השיפוץ

אם כן, רגע לפני שאתם מזמינים קבלן גמר והרבה לפני שאתם מתחילים לשבור קירות ולבנות אחרים במקומם, עצרו ובדקו מה מצב הגג שלכם. שיפוץ הבית הוא מהלך חשוב מאוד, אין בכך ספק, אבל כאמור הוא אינו מחליף את הדאגה גם לחלקיו החיצוניים של המבנה. לכן, כשאתם מזמינים הביתה קבלנים ויועצים שיכינו את הבית לקראת השיפוץ הגדול והיסודי, בקשו לבחון גם את הגג שלכם. בנושא הזה חשוב מאוד שלא להתפשר, ולמעשה מומלץ לבחור בקבלן מקצועי שיידע לראות גם את מה שאתם עשויים לפספס. תכנון נכון ומלא יבטיח לכם שבסוף השיפוצים, הרבה אחרי שהאבק ייעלם והפועל האחרון ייצא מהבית, תישארו עם פינה אינטימית, יפה, מתוקה, מעוצבת ובעיקר מרשימה ומהנה. הפינה הזו היא המבצר שלכם, וככזה כדאי שתשימו לב לכל פרט בו. אנשי המקצוע הטובים ביותר, הציוד האיכותי והעבודה המדויקת – הם שיבטיחו שכל זה אכן יקרה.

Comments are closed.